סגקווסט “חידות על גלגלים”

סיור סגווי משולב משחק חידות ברחבי זכרון יעקב.
להזמנות – התקשרו 0722-409004 או שילחו מייל.

 

נכון לעכשיו פעילות זו אינה זמינה בשל הפסקת פעילות ספק הסגווי בזכרון יעקב, אנו מנסים למצוא ספק חלופי ולהמשיך את הפעילות, עמכם הסליחה.

פעילות ייחודית בארץ!

שלבו רכיבה מהנה על שני גלגלים עם משחק חידות קבוצתי ומאתגר – בואו למשחק המשותף לצופן הברון ולחברת SEGS: הסיור היפהפה מקיף את זכרון ומוביל אתכם לפנינות החבויות בה, שבהן ימתינו לכם אובייקטים השייכים למקום ואשר יעזרו לכם לפענח כתבי חידה מאתגרים.

זהו משחק בריחה ייחודי וכולל שעתיים של רכיבה על סגווי ועצירות במספר נקודות שבהן יהיה עליכם לפצח חידות. המשחק מבוסס טלפון חכם (לא נדרשת התקנת אפליקציה) וניתן להריץ אותו במספר טלפונים במקביל.

המשחק בקבוצות של 6 משתתפים (מינימום לקבוצה; קבוצות גדולות יותר יוכלו להתפצל ולשחק בו-זמנית – עד 20 איש בסבב בודד). לפני המפגש יערכו הדרכה ותירגול הרכיבה בסגווי לאורך כרבע שעה, יש להגיע 15 דקות לפני תחילת הסיור, כל איחור של המשתתפים ירד מזמן הסיור/המשחק.

מגבלות בטיחותיות להשתתפות בפעילות: הרכיבה מותרת מגיל 16 ומעלה, במשקל גוף בין 45-115 ק”ג בלבד, אינה מתאימה לנשים בהריון, אסורה לחולים במחלת הנפילה ו/או מחלות לב. על כל משתתף לחתום על טופס בטיחות לפני היציאה לפעילות.

הסיור מתחיל ברח׳ המייסדים 43 (בחצר).

מחיר לסגווי: 240₪ (לא ניתן להשתמש בקופונים לתשלום עבור המשחק/סיור) .