קווסט, צפנים ורוק’נ’רול

משחק בריחה אונליין שעולם התוכן שלו מגיע מהמוזיקה הבינלאומית.

ייחודו של המשחק בכך שהוא משלב הכרות עם עולם המוזיקה ביחד עם עולם משחקי הבריחה. החידות יכילו שירים, אמנים ונושאים אחרים המלווים את היצירה המוזיקלית.

הידע המוזיקלי שנדרש כדי לפתור את החידות נע בין ידע “בסיסי” שלרוב מכירים כולם ובין ידע מתקדם יותר השמור למומחים בתחום. עם זאת, גם את הנושאים המוכרים פחות ניתן לפצח בעזרת עזרים חיצוניים ושום חוסר בהשכלה מוזיקלית אמור להוות מכשול (ראו דוגמא קטנה בסרטון מטה).

המשחק מתאים לזוגות, קבוצות חברים או משפחות עם ילדים (גיל 8-9 ומעלה), מומלץ למשחק של כ- 2-5 משתתפים (קבוצות גדולות יותר יכולות לשחק במקביל). בכל שלב אם תתקשו תוכלו לקבל רמזים שהם חלק בלתי נפרד מהמשחק.

ניתן לשחק ברצף ולהשלים את המשחק תוך עד כשעתיים או לעשות הפסקות (סה”כ המשחק פתוח לשעתיים וחצי מרגע התחלתו).

לצורך המשחק נדרש מחשב עם חיבור אינטרנט וכרטיס קול/רמקולים (המשחק זמין גם בטלפון אבל מטעמי נוחות עבודה מומלץ לעבוד לפחות עם מחשב אחד). חשוב שתהיה תקשורת בין כל המשתתפים! אפשר להתחבר לזום או דומיו, וכמובן לגלוש במספר מכשירים (לפי מס’ הכרטיסים שרכשתם) ולשוחח בטלפון אם אינכם נמצאים במקום אחד.

המשחק זמין בעברית או באנגלית.

ראו מחירים והזמינו בטופס הזמנת הפעילות כאן (שימו לב, המחיר הוא עפ”י מספר המכשירים שבהם עושים שימוש במהלך המשחק. לרשותכם הנחיות לגבי ביצוע ההזמנה). 

מתחילים לשחק? –
1. לאחר שנכנסתם אל המשחק (ישירות דרך לינק המשחק או לאחר שהכנסתם את הקוד), הקליקו המשך בחלון שנפתח.
2. ניתן להיכנס כאורח או לעשות הרשמה קצרה למערכת (גוגל/פייסבוק/כניסה עם דוא”ל).
3. לאחר ההרשמה, הצטרפו לקבוצה קיימת או צרו קבוצה חדשה והגדירו את שם הקבוצה, צבעה והסיסמא עבור משתתפיה. לידיעתכם, חברי כל קבוצה משחקים (ומתקדמים) יחד, ניתן להגדיר מספר קבוצות ולשחק במקביל.
4. בחרו בלשונית מידע כדי לצפות בהוראות והתחילו לשחק.

משחקי אונליין נוספים


מסביב לעולם ב- 87 דקות