משחקי בריחה בהתאמה אישית

משחקי בריחה בהתאמה אישית

אנו מציעים משחקים שונים שאותם ניתן להתאים לצרכי הלקוח בהתאם לאירוע, הקשריו ואופי הפעילות המבוקש. המשחקים מתקיימים בבית הלקוח (בית פרטי, אולם כנסים וכו’).

לדוגמא:

משחק באירוע יומולדת (למבוגרים) המתקשר לסיפור חייו של חתן/כלת השמחה ומותאם במיוחד במיוחד לסיפור שלה/ו. כחלק מתוכנית האירוע יהנו המשתתפים – משפחה ו/או חברים – ממשחק מיוחד, מאתגר ומגבש שנבנה סביב עולם החוגגים ומשלב פריטים ואביזרים שנלקחו מההיסטוריה הפרטית (למשל אלבום תמונות, מזכרות ייחודיות וכו’).
לצורך כך אנו נערוך “תחקיר” עם בעל/ת השמחה ו/או בני משפחה קרובים כדי ללמוד על חייה/ו ולהשתמש בתוכן ליצירת חידות. בדרך כלל נמשך המשחק כשעה ומתקיים במקום בו נערך האירוע – מקום שכולל מרחב למשחק, כזה שבו נוכל למקם “תחנות” שונות, כל תחנה היא חידה והמשתתפים עוברים (בקבוצות) בין התחנות.

משחק דומה ניתן לשלב באירוע של ארגון המציין נקודת אבן-דרך בהישגיו.

הפעלות במקומות עבודה – כדי לשבור באופן חד-פעמי את שיגרת היום או במהלך כנס / יום עיון שנערך ע”י החברה, ניתן לשלב משחק מותאם שיהווה אתנחתא קלילה ולא מעונבת ועם זאת ישלב מסרים מעולם התוכן של המזמין.

פיתוח המשחק ע”י הצוות שתיכנן והקים את המשחקים השונים של “צופן הברון” ומבוסס על תשתית קיימת שסביבה נערכות התאמות ייעודיות.

לפרטים נוספים ומתן הצעת מחיר לפעילות שלכם – התקשרו 0722-409004 או שילחו מייל.