משחקי בריחה מהבית/משרד (אונליין)


מוזמנים לשחק באחד או יותר ממשחקי האונליין שלנו – משחקי בריחה מהבית/משרד – שיאפשרו לכם להעביר מספר שעות בהנאה עם המשפחה ו/או החברים.


ראו מטה מידע על המשחקים השונים, מידע נוסף מצוי בדף שאלות נפוצות וכמובן ניתן ליצור איתנו קשר.

מסביב לעולם ב- 87 דקות


משחק המשלב שימוש ב- Google Maps כדי לפתור חידות המקושרות לאתרים שונים ברחבי העולם. המשחק יאפשר לכם "לצאת" לטיול סביב העולם, לגלות מקומות שונים ואף ללמוד על יכולות Google Maps, תוך חשיבה משותפת שתוביל לפתירת חידות מאתגרות הלקוחות מעולם משחקי הבריחה.
המשחק הינו עצמאי ומבוסס מחשב/טלפון חכם (לא נדרשת התקנת אפליקציה): לקבלת יכולות מלאות של Google Maps (לשם ההצלחה במשחק וההנאה ממנו נדרשת מיומנות מסויימת בכלי זה), חשוב שבכל קבוצה יהיה שימוש לפחות במחשב נייד/נייח אחד.
המשחק מתאים לזוגות, קבוצות חברים או משפחות עם ילדים: אין צורך במפגש פיזי של המשתתפים, ניתן לשחק אותו גם ממקומות שונים. מומלץ למשחק של כ- 2-5 משתתפים, בכל שלב אם תתקשו תוכלו לקבל רמזים שהם חלק בלתי נפרד מהמשחק. ברכישת המשחק תקבלו קוד שיאפשר להריץ את המשחק במספר מכשירים במקביל.


מחיר (כולל, לקבוצת משחק של עד חמישה משתתפים): 50 ש"ח


לתשלום/הזמנה:
הסדירו תשלום באשראי והתחילו לשחק מיד בדף המשחק, או
הקליקו כאן לביצוע התשלום בפייבוקס ושלחו אלינו בהודעת סמס ל- 052-8667595 או במייל את הפרטים הבאים: אישור התשלום, שם המשחק וכתובת אימייל (אליה ישלח קוד המשחק והוראות, ברוב המקרים תוך כחצי שעה).

 

לצאת ממבוך הקורונה


משחק שנכתב לימי הסגר הראשון.
הקליקו כאן כדי להתחיל ולשחק את הגרסה המלאה, תוכלו גם קודם להתנסות ולפתור מספר חידות מתוך המשחק .


מחיר (כולל, לקבוצת משחק של עד חמישה משתתפים): 30 ש"ח