משחקי בריחה מהבית/משרד (אונליין)


מוזמנים לשחק באחד או יותר ממשחקי האונליין שלנו – משחקי בריחה מהבית/משרד – שיאפשרו לכם להעביר מספר שעות בהנאה עם המשפחה, החברים ו/או הצוות (אפשר לשחק בחלל משותף או דרך זום/טלפון וכו').


ראו מטה מידע על המשחקים השונים, מידע נוסף מצוי בדף שאלות נפוצות וכמובן ניתן ליצור איתנו קשר. על משחקים אחרים שאנו מציעים קראו בדף הבית שלנו.

 

!! חדש !! – קווסט, צפנים ורוק'נ'רול


משחק בריחה אונליין שעולם התוכן שלו מגיע מהמוזיקה הבינלאומית.
ייחודו של המשחק בכך שהוא משלב הכרות עם עולם המוזיקה ביחד עם עולם משחקי הבריחה. החידות יכילו שירים, אמנים ונושאים אחרים המלווים את היצירה המוזיקלית.
הידע המוזיקלי שנדרש כדי לפתור את החידות נע בין ידע "בסיסי" שלרוב מכירים כולם ובין ידע מתקדם יותר השמור למומחים בתחום. עם זאת, גם את הנושאים המוכרים פחות ניתן לפצח בעזרת עזרים חיצוניים ושום חוסר בהשכלה מוזיקלית אמור להוות מכשול.
המשחק מתאים לזוגות, קבוצות חברים או משפחות עם ילדים (גיל 8-9 ומעלה), מומלץ למשחק של כ- 2-5 משתתפים (קבוצות גדולות יותר יכולות לשחק במקביל). בכל שלב אם תתקשו תוכלו לקבל רמזים שהם חלק בלתי נפרד מהמשחק.
ניתן לשחק ברצף ולהשלים את המשחק תוך עד כשעתיים או לעשות הפסקות (סה"כ המשחק פתוח לשעתיים וחצי מרגע התחלתו).
לחצו כאן כדי לשחק.

מסביב לעולם ב- 87 דקות


משחק המשלב שימוש ב- Google Maps כדי לפתור חידות המקושרות לאתרים שונים ברחבי העולם. המשחק יאפשר לכם "לצאת" לטיול סביב העולם, לגלות מקומות שונים ואף ללמוד על יכולות Google Maps, תוך חשיבה משותפת שתוביל לפתירת חידות מאתגרות הלקוחות מעולם משחקי הבריחה.
המשחק הינו עצמאי ומבוסס מחשב/טלפון חכם (לא נדרשת התקנת אפליקציה): לקבלת יכולות מלאות של Google Maps (לשם ההצלחה במשחק וההנאה ממנו נדרשת מיומנות מסויימת בכלי זה), חשוב שבכל קבוצה יהיה שימוש לפחות במחשב נייד/נייח אחד.
המשחק מתאים לזוגות, קבוצות חברים או משפחות עם ילדים: אין צורך במפגש פיזי של המשתתפים, ניתן לשחק אותו גם ממקומות שונים. מומלץ למשחק של כ- 2-5 משתתפים, בכל שלב אם תתקשו תוכלו לקבל רמזים שהם חלק בלתי נפרד מהמשחק. ברכישת המשחק תקבלו קוד שיאפשר להריץ את המשחק במספר מכשירים במקביל.


מחיר למשחק קבוצתי: 75 ש"ח (לדוגמא עבור חמישה משתתפים המחיר הוא 15 ש"ח למשתתף).


לתשלום/הזמנה:
הסדירו תשלום באשראי והתחילו לשחק מיד בדף המשחק, או
הקליקו כאן לביצוע התשלום בפייבוקס ושלחו אלינו בהודעת סמס ל- 052-8667595 או במייל את הפרטים הבאים: אישור התשלום, שם המשחק וכתובת אימייל (אליה ישלח קוד המשחק והוראות, ברוב המקרים תוך כחצי שעה).

 

לצאת ממבוך הקורונה


משחק שנכתב לימי הסגר הראשון.
הקליקו כאן כדי להתחיל ולשחק את הגרסה המלאה, תוכלו גם קודם להתנסות ולפתור מספר חידות מתוך המשחק .


מחיר (כולל, לקבוצת משחק של עד חמישה משתתפים): 50 ש"ח